اطلاعاتی در مورد چراغ اتاق عمل ها
۲۰ شهریور

اطلاعاتی در مورد چراغ اتاق عمل ها

کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ در این پست قصد داریم چند ویدئو از ویدئوهای منتخب کانال آپارات دکتر لایت را برای مشاهده قرار بدهیم. در این ویدئوها با تکنولوژی های روز و مختلف در زمینه چراغ اتاق عمل آشنا می شوید و می توانید از انواع چراغ اتاق عمل با خبر شوید. اگر نظری یا سوالی در زمینه های مختلف مرتبط با چراغ اتاق عمل داشتید می توانید با دکتر لایت در تماس باشید.

ویکی پدیا ؛ نه چندان دور، ما از یک مدیر OR جدید که اخیرا یک مشتری بسیار خوب و بلند مدت از ما را جایگزین کرده است تماس گرفته ایم.

قبل از اینکه او بازنشسته شود، مدیر قدیمی OR، با جایگزینی او، همه فروشندگانش را از جمله Meditek گذراند.

یکی از اولین وظایف مدیر OR برای خرید یک میز جراحی جدید بود. آنها یک جراح جدید را که در حال گسترش قابلیت های اتاق عمل بودند آوردند.

اولین مکالمه ما با شاهزاده خانم ما بیشتر از آنچه که ما می توانستیم به عنوان یک راه حل جدول جراحی ارائه دهیم. هنگامی که او برای مکالمه دوم خود تماس گرفت، ما روی یک لیست از مناسب ترین و ضروری ترین اجزای جدول جراحی برای مراحل مربوطه قرار گرفتیم.

این زمانی بود که تصمیم گرفتیم لیستی از مهمترین لوازم جانبی میز جراحی را که اتاق عمل باید داشته باشد، ارائه دهیم.

چراغ اتاق عمل دکتر لایت

لطفا در نظر داشته باشید که این لیست ممکن است بسته به روشهای انجام شده در اتاق عمل شما تغییر کند و ده اجزای جدول جراحی لیست شده در اینجا تنها پیشنهادات است.

ادامه دارد….

 

2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *